Lieldienas… Un tālāk?

Labrīt!
Šodien ir svētdiena, 30. marts, Baltā Svētdiena – Lieldienu atsvēte, kad cilvēki savā sirdī vaicā, kas tad īsti notiek pēc Lieldienām vai arī kam tad īsti būtu jānotiek? Apskatīsim šo www.ticu.lv apmeklējumu lapu. Tur attēlots kopējais ikdienas apmeklētāju un klikšķu skaits. Rādās, ka interese par mūsu veidoto lapu saglabājas. Ir pat jauni interesenti, kuri jauši vai nejauši ienāk ik dienu. Neiet mums nemaz tik slikti… Tādēļ darbu turpināsim un dalīsimies idejās, kā to vislabāk tālāk darīt. Par mūsu idejām lasi aprīļa pirmajās dienās!

Īsumā par to, kas jauns mūsu personīgajā dzīvē. Dzīvojam vēl tepat, Valmierā, Veides ielā 2. Turpinām aktīvi strādāt SIA “Svētā Sīmaņa Pastorāts”. Mūsu ģimenei šobrīd citur nav kur iet. Ceram uz saprātīgu dialogu ar Valmieras Sv. Sīmana draudzes priekšnieci I.Būmani un iecelto pārvaldi, kā arī ar LELB vadību, lai situācija vēl vairāk netiktu nokaitēta. Pamatojoties uz norunu ar LELB arhibīskapu, šobrīd plašāk nekomentējam notikumus. Visus jautājumus ar LELB turpmāk esam spiesti risināt tiesiskā veidā un sarunu ceļā, darot visu iespējamo, lai SIA “Svētā Sīmaņa Pastorāts” un tā darbinieki varētu turpināt darbu pie īpašumu apsaimniekošnas, saskaņā ar iepriekš noslēgto vienošanos un savstarpējiem lēmumiem.

Līdz ar to šie portāli www.ticu.lv un www.koralis.lv , līdztekus vairākiem radošiem virzieniem tajos, turpinās atainot mūsu ģimenes attieksmi pret notiekošo.

Šobrīd diemžēl neapmeklējam Sv. Sīmaņa baznīcu, lai neveidototos savstarpēju viedokļu sadursme vai kas cits nevēlams. Par nākotni nav lielas skaidrības nevienā no jautājumiem. Tomēr, pateicoties daudzu līdzcilvēku atbalstam, nejūtamies izolēti un pamesti. Pie mums Veides ielā ik trešdien pl. 18:00 vienmēr ir atnākuši draugi. Esam runājušies par ticības jautājumiem un dzīvi kā tādu. Sakarā ar ārstēšanās procesiem, turpmākajās divās nedēļās būs nelielas izmaiņās.
_______________________________________________________________
Līdz ar to, tuvākos ticības draugus (un visus, kuri par tādiem vēlas kļūt) ielūdzam
Veides ielā 2 svētdien, 6. aprīlī pl. 16:00.

Uz drīzu tikšanos! 🙂

Mācītājs Valters Korālis
Tālr. 29107312 / 29357779
E-pasts: valters.koralis@gmail.com
Skype: valterskoralis
Vairāk attēlu: www.koralis.lv

Atbildēt