Kristības Cēsu rajona Billē (11.07.2009.)

 Dsc9689

Sestdien, 11. jūlijā gandrīz visā Vidzemē lija, bet mums bija ļoti paveicies, jo Amatas krastos pie viesu nama “Billes” sākoties Kristību dievkalpojumam, laiks strauji mainījās. Pat nožuva zeme. Tāds neliels brīnums pat visiem tas likās, jo mājupceļā atkal lija. Pat tik ļoti, ka automašinas piestāja ceļmalās.

 Dsc9695 Dsc9731 Dsc9738
KLIKŠĶINI & SKATIES!

Kristību Tēva Dēla un Svētā Gara Vārda saskaņā ar tautā zināmo luterisko tradīciju saņēma bērni Daiela Liena, Robis un Rinards. Tajā pat brīdī tika Kristīti un svētīti arī pieaugušie Anita, Aigars un Rinalds. Visi, kas vēlējās, saņēma Svēto Vakarēdienu, ko Kristus cilvēcei atstājis.

 Rgb5317 Rgb5392 Rgb5365
 Dsc9841 Dsc9837 Dsc9674-1 Rgb5414 Rgb5288-1 Dsc9776
KLIKŠĶINI & SKATIES!

Mēs visas savas brīvi ticīgo cilvēku svētības – Kristības, Laulības u.c. darbības veicam publiski un to atainojot šajā mājas lapā. Šeit nav nekāda sektantisma, jo bērnu kristības obligāta prasība ir vecāku ( vai vismaz viena vecāka) klātbūtne. Kristītajiem, ievētītajiem un laulātajiem tiek izsniegta apliecība. Par nerakstītu tradīciju kļuvis neliels kopīgs mielasts un dziesmas visiem, kas vēlas palikt kopā ilgāk.

Nepaliekam mūros! Ejam dabā! Padari sava bērna kristības dienu par savas ģimenes skaistākajiem šis vasaras svētkiem! Ir iepēja vienoties par citiem Kristību un Laulību datumiem un vietām visā Latvijas teritorijā. Pie kam, neatkarīgi no dalībnieku piederības kādai draudzei. Lait tas notiktu, Tev un bērnam NAV jāstājas reliģiskā organizācijā – draudzē, jo tāda netiek veidota. Šis piedāvājums nav saistīts ne ar vienu institucionālo baznīcu Latvijā, ne arī ārzemju misijas organizācijām.

 Dsc9787

Pieteikšanās brīvi ticīgo Kristībām, Laulībām u.c. : mācītājs Valters Korālis, mob.t. 29107312, e-pasts: valters.koralis@gmail.com vai šajā pat lapā – sadaļā KONTAKTI

Piemērotas vietas dabā, viesu namos, pilīs u.c., kā arī Kristību laiki var būt pašu ģimeņu izvēlēti.

© Paldies fotogrāfiem Tomam Korālim & Guntaram Civkašam!

Atbildēt