Kristības Billē (9.05.2010)

 Rgb7424

Kamēr citi svinēja 9. maijā svinēja uzvaru pār fašismu vai Eropas dienā priecājās par jaunā veida “tautu draudzību”, mēs priecājāmies par saviem bērniem un svētījām viņiem dāvātos krustiņus.Laiks bija diezgan vēss, tādēļ izlēmām Kristības rīkot nevis pie Amatas upes, bet kamīnzālē. Todien tika kristīti trīs bērniņi un viens tētis.
 Rgb7384-1 Rgb7315 Rgb7569 - Version 2-1
“Un es saku, mēs vinnējām karu! Gluži vienkāršais mātes piens!” (Iz kādas R. Paula un I. Skarastiņa dziesmas…)
 Rgb7477 Rgb7635 Rgb7595
Daļa mūsu Valmieras ģimenes draugu, kuri ar mums bija kopā visus pedējos institucionālās baznīcas mobinga gadus. Paldies viņiem par izturību un drosmi!Brīvticīgo žurnāla ieraksti un apliecību saņemšana
 Rgb7565 Rgb7388 Rgb7490
Mūsu ģimene- Guna & Valters, Toms, Anna Laura, Natālija, Emīlija un Māris (kllāt todien nav Mārtiņš, kurš strādā Anglijā). Kristījām arī savu jaunāko meitiņu Emīliju. Šī ir pirmā reize, kad pēc kristībām meitiņas attēlus parādām plašākai sabiedrībai.

Aizbraucot no svētkiem mājās, visi palika tikpat brīvi kā atbraukuši, jo neviens bērns vai pieaugušais netika vervēts un iesaistīts nevienā reliģiskā organizācijā (brīvticības būtiskākā pazīme).
+703
Latvijā ir daudz skaistu vietu, kur dabā un telpās var notikt dažnedažādi pasākumu. Latvijas brīvticīgie (ārpus draudzēm ticošie) izmanto daudzas no šīm skaistajām vietām. To var aplūkot citās mana profila galerijās. Vari ielūkoties arī mūsu kopīgiem spēkiem izveidotajā bukletiņā par Billi (12 km no Cēsīm).
+704
Cēsu, Siguldas, Āraišu un Līgatnes tuvums man vienmēr ļāvis saplānot un izveidod brīnišķīgas individuālas jaunlaulāto un individuālas fotosesijas. Kāzu vadītājiem- izveidot kāzu ceļojumu pār tiltiem un skaistiem ceļiem. Bille ir vieta, kur iespējamas svinības gan dabā, gan telpās. Arī tad, ja esam iecerējuši svētkus gaisa balonā vai dabā pie Amatas upes, bet laika apstākļi liek izvēlēties telpas. Arī nelieliem svētkiem Bille ir finansiāli izdevīgs risinājums.

Ja vēlies ko līdzīgu dāvāt sev un savam bērnam kādā no vēl brīvajiem datumiem, tad par Kristību ārpus reliģiskām organizācijām uzzini vairāk: https://www.ticu.lv/?page_id=1481

@ FOTO: Toms Korālis

Atbildēt