Hmm.. tauta rosās!

Izrādās, Guna & Valters Korāļi nav vienīgie, kuri aizdomājušies un rīkojas darba tiesisko attiecību sakarā LELB. Par Visvaldes tēriņiem sāk iznteresēties Latvijas ziedotāj / kalpotāj-tauta.

Stāsts par Korāļa tēriņiem Valmierā bija veiksmīgs triks, lai novērstu uzmanību no Vizrsvaldes astronomiski lielajiem izdevumiem. Korāļu ģimenes stāstam bija jāpiesedz to (bieži vien) fizisko radinieku kolektīvu, kas veido Virsvaldi.

SIA “Svētā Sīmaņa Pastorāts”(Valmiera) nomelnošana tika iepriekš plānots kā veikls triks, lai paslēptu 340 tukstošu lielos zaudējumus SIA “Pastorāts” (Virsvalde,Rīga).

Tās tikai iesākuma tēzes, jo LELB Virsvaldes nedienas tikai tagad sāksies. Jo Baznīca nevar gūt svētību, pielietojot pret atseviķiem kalpotājiem melno PR, izslēdzot un pametot. Virsvalde nevarēs ilgi veģetēt uz draudžu rēķina. LELB drīz skars lielas pārmaiņas un iepējams ne Virsvaldes inscenētajā virzienā.

Par Ārkārtas Sinodes gaitu Guna & Valters Korāļi jau krienu laiku uzrakstīja 13. maija(!) rakstā: “Mācītāji un draudzes starp pīrāgiem un pātagu”: https://www.ticu.lv/?p=1595
Vai viss nenotika pēc ši scenārija? Ja kaut kas no tā visa notiks citādāk, nekā es šeit prognozējām, tad dodiet ziņu!

Diskusijas notiek LELB oficiālajā mājas lapā
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=866&rid=3&start=9
Brīvās tribīnes raksti ar cit’dāku viedokli un diskusijas notiek www.sinode.info
http://www.sinode.info/index.php?page=pec-pusdienam-kad-vilks-paedis

Lasi un domā!
© Guna & Valters Korāļi

Atbildēt