Citādākas atvadas (20.03.2010)

 Rgb6209 2

Tuvinieku atvadas no tēta Kārļa notika citādāk, nekā Latvijā ierasts. Tētim vairs nebija daudz ļoti tuvu radinieku un darbabiedru. Paši vistuvākie bija atvadījušies Rīgas krematorijā jau dienu iepriekš, neīrējot dārgo atvadu zāli, bet sapulcējoties tūlīt nākamajā dienā PĒC tēta kremācijas kādā skaistā Vidzemes viesu mājā. Piemiņas notikums vairāk atgādina par dzīvi, nevis nāvi. 81 gadu veco tēti atceroties, tika piemeklēts dzīvespriecīgs viņa jaunības dienu foto un piemiņas lietas, kas ļoti tieši un trāpīgi atgādina viņa mūžu un novietotas uz piemiņas galda kopā ar pelnu urniņu. Tās ikviens no viesiem drīkstēja aplūkot.

 Rgb6174 2 Dsc2289 Rgb6144 2

Piemiņas mielastā bija tradicionālā sākuma runa un piemiņas vārdi no visiem, kas ko vēlējās sacīt. Bija gādāts par mūziku mielasta laikā. Skats no piemiņas mielasta vietas lievenīša tovakar atgādināja līkločos tekošo dzīves upi…

 Rgb6166 3-1

Atvadu dienās biju reizē radinieks, mācītājs un fotogrāfs, un …mazliet arī šoferis. Laikam tāpec nedaudz noguris… 🙂 Šī bija laba iespēja visiem pabūt kopā!

Par bēru rituālajiem pakalpojumiem vairāk: https://www.ticu.lv/?page_id=153