Kontakti

Piedzīvo Kristības notikumu dabā, kā to skaidri apraksta Bībele! Svini laulību reliģisko ceremoniju turpat, kur kāzu valsi un turpmāko vakara daļu un Tev nebūs jādomā par to, ko darīt ar viesiem, kamēr jūs pārbraucat no vienas vietas uz otru!

Nokārtosim šos notikumus pietiekmi ātri un sekmīgi! Jebkurā gadījumā ātrāk, nekā Tev zināmajās draudzēs. Zvani un pārliecinies! 🙂

Būšu Tev līdzās arī skumjos notikumos, pavadot kādu no Taviem vistuvākajiem vai arī sarunājoties par dzīves jēgu, krīzēm un jebkuru tēmu, kas Tev liktos svarīga.

_RGB2084_1

Mācītājs VALTERS KORĀLIS, 29107312;
e-pasts: valters.koralis@gmail.com
www.koralis.lv
www.ticu.lv

Vari mani atrast ari šeit:
www.draugiem.lv

Lai ātrāk sameklētu to, ko vēlies, ir radīta vēl kāda apakšlapa: “KONTAKTI” (skaties sadaļu izvēlnē lapas augšā). No turienes vari atsūtīt savu vēstījumu. Izmēģini un lieto, ja vēlies sākt sarunu! 😉

Kristības Dikļos Vika Pasaku parkā Saulgriežos (21.06.2009.)

 Rgb3771 Rgb3437P6210013
 Rgb3528P6210020P6210029
 Rgb3403 Rgb3659 Rgb3558
KILKŠĶINI & SKATIES!

Šīs vasaras Saulgrieži – 21. jūnija sestdiena bija tiešām bija ļoti saulaina. Pie Vika Pasaku parka avotiņa kristību dāvājām brīvticīgajai meitenei Evai Marijai. Viņai, vecākiem, krustvecākiem un visiem klātesošajiem arī Svēto Vakarēdienu. Kristību liturģija (un dievkalpojums kopumā) notika pēc luterāņu tradicionāli ierastā rita. Visi tā dalībnieki šobrīd drīkst brīvi izvēlēties turpmāk savu reliģisko virzienu, jo mūsu Kristību pasākumi un dievkalpojumi neveido kādu noteiktu draudzi vai reliģisku organizāciju. Ikviens cilvēks ir Dieva uzrunāts un tiek kristīts brīvprātīgi un neatkarīgi no jebkādu reliģisko organizāciju un to draudžu pasūtījuma.

Pēc Kristību notikuma visi kopā dziedājām dažas tautasdziesmas, izbaudījām pikniku un pastaigas pils apkārtnē.

Lai viss labi izdotos, sirsnīgs paldies Dikļu pagasta vadītājai Renātei Zīderei! Liels paldies arī Antai Gudinai, Brigitai Roziņai, Jānim Beldavam, Teodoram Gaiķim, Jānim Dobelniekam un visiem, kas palīdzēja kā vien prata! Vislielākais paldies šoreiz – Maijai Dobelniecei! 🙂

Lasi šeit par brīvi ticīgo Kristību vairāk!

Šeit vari izlasīt par brīvi ticīgo Laulībām!
_________________________________________________________________
 Rgb3800 Rgb3787 Rgb3682
 Rgb3783 Rgb3795 Rgb3413
 Rgb3793 Rgb3794 Rgb3673
KILKŠĶINI & SKATIES!

Dikļu pils, tā dārzs un netālais Vika Pasaku parks ir lieliski piemērota gan atpūtai, gan lieliem dveseles svētkiem – KRISTĪBĀM, LAULĪBĀM u.c. Nepaliec mūros! Ieskaties un izvēlies būt tuvāk Latvijas dabai, tās skaitākajām vietām!

Piedzīvo Kristības notikumu dabā, kā to skaidri apraksta Bībele! Svini laulību reliģisko ceremoniju turpat, kur kāzu valsi un turpmāko vakara daļu un Tev nebūs jādomā par to, ko darīt ar viesiem, kamēr jūs pārbraucat no vienas vietas uz otru! Nokārtosim šos notikumus pietiekmi ātri un sekmīgi! Jebkurā gadījumā ātrāk, nekā Tev zināmajās draudzēs. Zvani un pārliecinies! 🙂

Valters Korālis, 29107312;
e-pasts: valters.koralis@gmail.com
www.koralis.lv
www.ticu.lv

© Foto: Jānis Dobelnieks
© Foto: Toms & Valters Korāļi

Farizeju raugs (pārpublicēts)

 Rgb2693 2
Attēlā: Smiltenes kapliča. Priekšplānā uz nelielā postamenta – piemineklis aizvestajiem.
+526
Andas Līces raksts “Farizeju Raugs”
KLIKŠĶINI & LASI!

Ik gadus 14. jūnijā pieminam Sibīrijā izsūtītos. Viens no Sibīrijas bērniem – dzejniece un publiciste Anda Līce ļoti drosmīgi turpina rakstīt. Viņa ilgus gadus sadarbojas arī ar laikrakstu “Svētdienas Rīts”. Šo nelielo rakstu izlasot, var tikai pabrīnīties par to, kā tas nodrukāts oficiāla laikraksta lapaspusēs. Vēlam veselību raksta autorei un drosmi arvien ieraudzīt būtisko, ko ietērpt vārdos! Lai tautā kļūstam redzīgāki, ļaujot Dievam modināt mūsos pašcieņu unn patiesu ticību.

Guna & Valters Korāļi

© Anda Līce “Farizeju raugs”
© “Svētdienas Rīts”, 6. jūnijs, 2009
© Foto: V.Korālis

Jauna šīs lapas sadaļa – “TĀ BIJA”

 Rgb9234
Sadaļa “TĀ BIJA” iesākta 2009. gada 1. jūnijā – II Vasarsvētkos.

“TĀ BIJA” izveidota, lai dalītos par pašiem svarīgākajiem notikumiem laikā no 1988. gada (iestājos LELB Limbažu draudzē) – 2008. gadam (tiku izslēgts no LELB Valmieras draudzes). Tātad, 20 mana mūža gadu laikā. Daži no maniem draugiem ir vēlējušies, lai es to pastāstu. Tādēļ puslīdz lakoniskās bilžu anotācijās parādīšu it darbīgu savas dzīves daļu, kas man bijusi saistīta ar Latvijas Evaņģēliski Luterisko Baznīcu, tās institucionālajām struktūrām, cilvēkiem un baznīcai piederošu kustamu vai nekustamu mantu.

Citiem šī liksies psiholoģiski nelatviska lielīšanās. Drīzāk grieķiski lecīga izrādīšanās. Jo tiks piedāvāts padaudz fotoattēlu un dokumentālu faktu. Mēģināšu nebūt sīkumains un garlaicīgs, tādēļ negaidiet šeit eseju. Izvairīšos no pārāk baznīciska runasveida (t.s. kristīga slenga). Cilvēkus, kas iesaistīti pozitīvos vai negatīvos notikumos, nesaukšu vārdā. Minēšu vien amatus. Kas gribēs, paši sazīmēs personāžus.

Notikumi hronoloģiski un tematiski sagrupēti vairākās sadaļās:
A Limbažu draudzes posms
B Valmieras iecirkņa 80-ie gadi
C Teoloģijas studiju laiks
D Ainažu, Rūjienas u.c. draudzes
E Valmieras Sv. Sīmaņa draudzes garīgās lietas
F Valmieras Sv. Sīmaņa draudzes zemes lietas
G Valmieras iecirknis un Konsistorija

Sākšu ar aktuālajām E, F un G sadaļām.

Ik pa laikam ieskaties sadaļā “TĀ BIJA” ( https://www.ticu.lv/?page_id=4361),
sekojot atjaunotai informācijai! 🙂