100. reizi tikāmies Valmierā

 Rgb5039

Cauri dziļiem sniegiem Zvaigznes dienā, 2010. gada 6. janvārī Valmieras brīvticīgo Draugu kopa sanāca klātienē apaļo – 100. reizi! Valmieras Draugu kopa izceļas ar īpašu aktivitāti, jo pulcējamies kopš 2008. gada febrāra nogales ik nedēļu, kopīgi atrisinot daudzus praktiskas dabas jautājumus un nebaidoties no grūtībām. Vistālāko ceļu šoreiz bija mērojusi Inese, kuras mītnes zeme šobrīd ir Vācija (Minstere). Vairums no Valmieras un apkārtnes cilvēkiem ir bijuši ar mani kopā ļoti dažādos dzīves brīžos. Par to saku visiem lielu Paldies!

Valmieras brīvticīgie (ārpus institucionālām reliģiskām organizācijām) pilnvarojuši vienu no dalībniekiem noslēgt telpu īres līgumu L.Paegles ielā 9, kur katru trešdienu pl. 16:00 mūs var satikt un iepazīt vairāk. Gaidīti visu paaudžu un dažādu reliģisko ieskatu cilvēki! Vairāk informācijas: https://www.ticu.lv/?page_id=155

 Rgb5033 Rgb4889 Rgb4500
KLIKŠĶINI, SKATIES un KLAUSES!

Foto & audio: Valters Korālis

Vai atkal Kavača ēna un mobings?

Nesenhttp://tautastribunals.eu/?p=829 un http://tautastribunals.eu/?p=860 parādījušies raksti, kurā savādā manierē mēģināts apgalvot par mācītāja V.Korāļa saistību ar ČEKU un tamlīdzīgi personiski cieņu aizskaroši apvainojumi. Palasot lapu redzams, ka tā ir agresīva (ja pat ne pat fašistiska), tautu musinoša lapa, kura vēršas pret sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, izmantojot šantāžas un piedraudējuma elementus.

Ar šo rakstu vēlos publiski pateikt, ka neesmu un nekad neesmu bijis saistīts ne ar ČEKU ne kādu citu ārzemju vai Latvijas izlūkdienestu. Tāpat neesmu nekad bijis nevienas politiskas partijas (arī komjaunatnes) biedrs. Man piedēvētie teksti ir klaji meli un uzskatāmi drīzāk par bijušā Valmieras prāvesta A.Kavača vai lapas līdzautora L.Grantiņa radīts melnā PR triks. To satura apspriešanas polemikā pat negrasos iesaistīties.

Lasot lapas www.tautastribunals.eu saturu, redzam, ka tās autoriem pašiem jau šobrīd ir pamatīgas problēmas ar likumu un tiesiskumu. Ja viņi tā turpinās, tad nonāks līdz stāvoklim, kad viņu apgalvojumus var izskatīt Latvijas un Eiropas tiesībsargājošas instances. Atliek vien domāt, ka tā ir tāda kā sava veida agonija tādiem cilvēkiem, kuru dzīve ir mūžīgs politikānisms vai bezcerīgi mēģinājumi vērpt intrigas. Var vien minēt, vai tiešam viņi ir tik naivi vai arī tā ir vainas apziņa? Bet, iespējams, darbojas kāda interesēs? Bet ir daudz citu veidu, kā pirms Saeimas vēlēšanām uzlabot savas politikāniskās un līdzcilvēkus nomelnojošās e-lapas saturu. Tādēļ ar šādu veidu meklēšanu iesaku cītīgi nodarboties, nevis izmantot to cilvēku personvārdus, kuri kādās jomās kaut ko jau sasnieguši.
______________________________________________________

 Rgb6080

Ar gandarījumu es un mūsu ģimene var teikt, ka ar Valmieras Sv. Sīmaņa draudzi ir panākts izlīgums un vienošanās LR Tiesā visos strīdus jautājumos. Šajos tiesas procesos tā arī nepierādījās neviena no man inkriminētām apsūdzībām – ne izsaimniekošanā, krāpšanā, ne laulības pārkāpšanā, ne arī kādā citā nodarījumā, par kuru man būtu jāatbild LR likuma priekšā. Nevarot pierādīt nekādu apvainojumu tiesiskumu, Valmieras Sv. Sīmaņa draudzes un LELB Virsvaldes pārstāvji noslēdzošajā tiesas sēdē pieprasīja tiesas sēdes pārtraukumu un beidzot pieņēma abpusēji izdevīga izlīguma rakstiskus nosacījumus. Ar uzvaru tiesā apstrīdēta pat KNAB politizētā rīcība: https://www.ticu.lv/?p=5472. Mūsu ģimene ir jau pieradusi pie provokācijām un savādiem apgalvojumiem. Mūs tie neizbrīna. Acīmredzot, kādam gribētos vēl kādu aktivitāti no mūsu ģimenes puses, bet tādas nebūs. Bijušā Valmieras prāvesta A.Kavača iepriekšējos publiskos uzbrukumus citur presē valmierieši atspēkojuši šeit pieejamos rakstos: https://www.ticu.lv/?p=5016

Mācītājs Valters Korālis